Firmamız 1989 yılında  ÇAMDİBİ semtinde KALIP MAKİNA ve FASON YEDEK PARÇA İMALATI ile iş hayatında başlamıştır. Her geçen gün müessesemiz teknolojinin yeniliklerine ihtiyaçlar doğrultusunda ayak uydurarak en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

      Yeni pazarlar bularak firmamızı geliştirip 2003 yılında  ÜSTÜNEL KALIP MAK.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ’ne dönüşmüştür. Yeni yerimizde 600 metrekare kapalı kullanım alanı olarak günümüz teknolojisine uygun makine parkımız ve eğitimli personelimizle müşterilerimize en kaliteli hizmeti verme cabası içindedir.

      Her geçen gün ÜSTÜNEL KALIP MAK.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ kendini yenilerek ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini yerine getirerek 2007 yılında ISO 9001 : 2000 belgesini almaya hak kazanmıştır. 

      ÜSTÜNEL KALIP MAK.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ  bugün ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sisteminin bütün gereklerini yerine getirerek müşterilerine SAC MALZEMEYE FORM VE ŞEKİL VERME , her türlü sac malzeme için KALIP VE APARAT İMALATI  ve TRANSMİSYON SİSTEMİ PARÇALARININ montajını eğitimli  personeliyle hizmet veren firmamız fason imalat olarak ta hizmet vermektedir.

      VİZYONUMUZ

      ÜSTÜNEL KALIP MAK.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ yaptığı Kaliteli üretimlerle zamanında teslimat ,müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş personeli ile sürekli gelişmeye odaklanmış örnek ve lider kuruluş olmaktır.

       MİSYONUMUZ

      ÜSTÜNEL KALIP MAK.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ çalışanları olarak Kalite ilkesini benimseyerek tüm dikkat ve becerilerimizi üretim üzerine sarf ederek ve günümüz teknolojisine uyarak hizmet vermekteyiz.Dosyalar